Logo

3 filary sprzedaży. Cz. I – ZAUFANIE. Dlaczego klient zgadza się z Tobą, ale musi się zastanowić?

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Michał Śmigielski-Ludwa

Posiada 5 lat doświadczenia jako doradca ds. nieruchomości (pośrednik w obrocie nieruchomościami). Doradzał w zakupie i sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym oraz pierwotnym.

Ponad 4 lata spędził na stanowiskach menadżerskich zajmując się zarządzaniem zespołem odpowiadającym za rozwój organizacji. Aktualnie projektuje i nadzoruje wdrażanie programów rozwojowych, szczególnie programów menadżerskich.

Specjalizuje się w szkoleniach dla branży nieruchomości z zakresu umiejętności sprzedaży i doradztwa, kompetencji menadżerskich, budowania relacji oraz komunikacji interpersonalnej. Od 2013 Skutecznie przeszkolił już kilkuset pośredników w obrocie nieruchomościami, a wielu z nich do dziś osiąga ponadprzeciętne wyniki lub prowadzi własne firmy. W 2016 miał już na swoim koncie ponad 5 000 godzin na sali szkoleniowej. Często audytuje firmy pod kątem prowadzonej komunikacji menadżer-pracownik.
Klikając w przycisk Rejestruj, potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną oraz akceptuję jej treść. Administratorem Twoich danych osobowych, które podajesz w powyższym formularzu, jest Grupa OLX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne, aby zgłosić chęć udziału w Webinarze oraz otrzymywać materiały z nimi związane. Twoje dane będą przetwarzane w celu weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz w celu dalszego kontaktu z Tobą, umożliwienia Tobie wzięcia udziału w Webinarze oraz przesyłania informacji podsumowujących. W związku z powyższym przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia oraz do ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również sprzeciwić się dalszemu przetwarzaniu Twoich danych – będzie to jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Webinarze (a po tym dniu – z otrzymywania dalszych informacji na jego temat). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się tutaj.