Logo

Jak zbudować zaufanie klienta i nie zostać pominiętym w procesie sprzedaży? Poznaj skuteczne sposoby

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Marta Baczewska-Golik

Pracę jako agentka nieruchomości rozpoczęła w 2008 roku, a w 2012 roku otworzyła własną agencję.

Chcąc stworzyć przyciągający klientów serwis internetowy, nieustannie poszukuje rozwiązań z zakresu marketingu online i rozwoju marki osobistej. W podcaście Ruszamy Nieruchomości dostarcza odbiorcom wartościowe branżowe treści.

W 2017 roku rozpoczęła budowę społeczności Kobieca Strona Inwestowania. Obecnie, w ramach projektu "Ruszamy Agencje Nieruchomości", pomaga początkującym agentom uruchamiać własne biura i rozwijać marki osobiste.
Klikając w przycisk Rejestruj, potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną oraz akceptuję jej treść. Administratorem Twoich danych osobowych, które podajesz w powyższym formularzu, jest Grupa OLX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne, aby zgłosić chęć udziału w Webinarze oraz otrzymywać materiały z nimi związane. Twoje dane będą przetwarzane w celu weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz w celu dalszego kontaktu z Tobą, umożliwienia Tobie wzięcia udziału w Webinarze oraz przesyłania informacji podsumowujących. W związku z powyższym przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia oraz do ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również sprzeciwić się dalszemu przetwarzaniu Twoich danych – będzie to jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Webinarze (a po tym dniu – z otrzymywania dalszych informacji na jego temat). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się tutaj.