Logo

Jak zwiększyć efektywność pracy agenta dzięki CRM? Skuteczne sposoby zarządzania i promocji ogłoszeń

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Michał Rozwałka

Customer Success Manager w Zespole ASARI.pl. Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Transportu.

Pierwszy kroki związane z nieruchomościami stawiał w 2006 roku w branży pokrewnej zajmując się koordynacją projektu na zlecenie ARiMR związanego z inwentaryzacją i kontrolą terenów rolnych na terenie województwa mazowieckiego. W 2007 roku zaczął współpracę z Pośrednikami w Obrocie Nieruchomościami od strony projektowania oprogramowania dla biur nieruchomości oraz Systemów MLS dla Stowarzyszeń. Od początku 2012 roku swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w rozwijaniu innowacyjnych aplikacji ASARI, które ułatwiają codzienną pracę i pomagają tak zarządzać danymi aby przekuwać je w transakcje.

Łukasz Stachowski

Opiekun Klienta w serwisie Otodom od ponad 6 lat. Na co dzień odpowiada za kontakt z pośrednikami nieruchomości z Warszawy - doradza, wspiera oraz sugeruje najbardziej optymalne rozwiązania dla swoich klientów dzieląc się zdobytą wiedzą.

Prywatnie kibic Realu Madryt, nałogowy czytelnik oraz gracz squasha.
Klikając w przycisk Rejestruj, potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną oraz akceptuję jej treść. Administratorem Twoich danych osobowych, które podajesz w powyższym formularzu, jest Grupa OLX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne, aby zgłosić chęć udziału w Webinarze oraz otrzymywać materiały z nimi związane. Twoje dane będą przetwarzane w celu weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz w celu dalszego kontaktu z Tobą, umożliwienia Tobie wzięcia udziału w Webinarze oraz przesyłania informacji podsumowujących. W związku z powyższym przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia oraz do ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również sprzeciwić się dalszemu przetwarzaniu Twoich danych – będzie to jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Webinarze (a po tym dniu – z otrzymywania dalszych informacji na jego temat). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się tutaj.