Logo

Nowoczesne narzędzia w pracy Agenta: Wirtualny Spacer i Zdalny Agent

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Izabela Wojtkowiak

Od prawie czterech lat zajmuje się budowaniem relacji z pośrednikami nieruchomości. Pomaga dobrać usługi do promocji ofert w serwisie Otodom. Prowadzi indywidualne szkolenia dla klientów z zakresu statystyki i aktualnych trendów rynkowych. Z powodzeniem pilotuje też projekt #zdalnyagent, w ramach którego partnerzy Otodom mogą wypożyczać kamery do tworzenia wirtualnych spacerów.

Prywatnie miłośniczka koni, jazdy konnej oraz książek o rozwoju osobistym. Lubi też odkrywać talenty - szczególnie poleca test Gallupa.
Klikając w przycisk Rejestruj, potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną oraz akceptuję jej treść. Administratorem Twoich danych osobowych, które podajesz w powyższym formularzu, jest Grupa OLX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne, aby zgłosić chęć udziału w Webinarze oraz otrzymywać materiały z nimi związane. Twoje dane będą przetwarzane w celu weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz w celu dalszego kontaktu z Tobą, umożliwienia Tobie wzięcia udziału w Webinarze oraz przesyłania informacji podsumowujących. W związku z powyższym przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia oraz do ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również sprzeciwić się dalszemu przetwarzaniu Twoich danych – będzie to jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Webinarze (a po tym dniu – z otrzymywania dalszych informacji na jego temat). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się tutaj.