Logo

3 filary sprzedaży. Cz. II – POTRZEBA. Dlaczego klient szuka, ale nie wybiera?

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Norbert Grezel

Certyfikowany coach, trener biznesu oraz Mindfulness z ponad 14-letnim doświadczeniem w sprzedaży.

Wyróżniony podczas X Gali Polish National Sales Awards w kategorii Trener Sprzedaży za skuteczność oraz nowoczesność w wykorzystywaniu narzędzi trenerskich dla branży nieruchomości.

Jako pośrednik aktywnie działał przez ponad 7 lat prowadząc sprzedaż na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Pełnił rolę menadżera inwestycji deweloperskich, których zarządzał sprzedażą. Zajmował się najmem oraz doradztwem inwestycyjnym w nieruchomościach tworząc jednocześnie zespół wspomagający obsługę Klientów zainteresowanych tego rodzaju usługą.

Mocno związany ze sprzedażą. Intensywnie zdobywał doświadczenie od 2006 m.in. w sprzedaży telefonicznej, bezpośredniej i doradczej, zarówno w branżach usług jak i produktów w B2B oraz B2C.

Zamiłowanie do marketingu i public relations przerodził we własną Agencję Marketingu 360, a dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami w podjęcie działań trenerskich i edukacyjnych.
Klikając w przycisk Rejestruj, potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną oraz akceptuję jej treść. Administratorem Twoich danych osobowych, które podajesz w powyższym formularzu, jest Grupa OLX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne, aby zgłosić chęć udziału w Webinarze oraz otrzymywać materiały z nimi związane. Twoje dane będą przetwarzane w celu weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz w celu dalszego kontaktu z Tobą, umożliwienia Tobie wzięcia udziału w Webinarze oraz przesyłania informacji podsumowujących. W związku z powyższym przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia oraz do ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również sprzeciwić się dalszemu przetwarzaniu Twoich danych – będzie to jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Webinarze (a po tym dniu – z otrzymywania dalszych informacji na jego temat). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się tutaj.