Logo

Jak zwiększyć potencjał ogłoszenia i docierać do jeszcze większej liczby klientów?

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Łukasz Domański

Z nieruchomościami związany jest od 2010 roku, wcześniej jako pracownik dewelopera i agent nieruchomości, a od 8 lat z Otodom. Na co dzień współpracuje z agentami nieruchomości, zbierając dane na temat klientów. Doskonale wie nie tylko jakie są oczekiwania branży, ale także jak je zaspokoić.

Prywatnie jest ojcem dwójki wspaniałych szkrabów. Po godzinach zagłębia się w swoją nową pasją jaką stał się Off Road i upalanie 32 letniego Patrola.

Michał Chudecki

Zarządza zespołem sprzedaży w Otodom. Swoją przygodę z Otodom rozpoczął 5 lat temu jako Doradca Klienta. To doświadczenie pozwoliło mu poznać oczekiwania i potrzeby zarówno Agentów nieruchomości, jak i właścicieli biur. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło mu pracować nad rozwiązaniami, które przyczyniają się obecnie do lepszego funkcjonowania zarówno Zespołu Sprzedaży Otodom, jak i służą wszystkim współpracującymi z Otodom biuromi nieruchomości.

Prywatnie interesuje się nowymi technologiami i rozwiązaniami ułatwiającymi pracę i codzienne życie. Wspinaczka skalna, góry, kitesurfing czy narty to rzeczy, na które chciałby mieć więcej czasu.
Klikając w przycisk Rejestruj, potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną oraz akceptuję jej treść. Administratorem Twoich danych osobowych, które podajesz w powyższym formularzu, jest Grupa OLX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne, aby zgłosić chęć udziału w Webinarze oraz otrzymywać materiały z nimi związane. Twoje dane będą przetwarzane w celu weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz w celu dalszego kontaktu z Tobą, umożliwienia Tobie wzięcia udziału w Webinarze oraz przesyłania informacji podsumowujących. W związku z powyższym przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia oraz do ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również sprzeciwić się dalszemu przetwarzaniu Twoich danych – będzie to jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Webinarze (a po tym dniu – z otrzymywania dalszych informacji na jego temat). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się tutaj.