Logo

3 filary sprzedaży. Cz. III – WARTOŚĆ. Dlaczego klient korzysta, ale nie chce płacić?

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Wojciech Skorek

Przeprowadzał transakcje sprzedaży nieruchomości w 5 miastach w Polsce, działając na rynku wtórnym i pierwotnym. Za każdym razem swoją bazę Klientów budował od zera.
Odpowiadał za nawiązywanie relacji i współpracę z deweloperami.

Od 2012 roku związany ze sprzedażą i szkoleniami. Kierował i współtworzył zespoły trenerskie w największych firmach w branży pośredników finansowych i nieruchomości.

W swojej karierze wykonał ponad 15 tysięcy biznesowych rozmów telefonicznych. Sukcesy w bezpośredniej obsłudze B2C oraz B2B zaowocowały autorskimi szkoleniami sprzedaży oraz przepracowaniem ponad 5000 godzin na sali szkoleniowej. Aktywnie wspiera w pracy indywidualnej poprzez sesje mentoringowe i coachingow.

Skupiony na szkoleniach warsztatowych dotyczących budowaniu wartości: firmy, produktu, usługi oraz usługodawcy. Autor technik telefonowania i sprzedaży nastawionej na pomoc Klientowi w podjęciu decyzji zakupu na zasadach win-win.
Klikając w przycisk Rejestruj, potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną oraz akceptuję jej treść. Administratorem Twoich danych osobowych, które podajesz w powyższym formularzu, jest Grupa OLX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne, aby zgłosić chęć udziału w Webinarze oraz otrzymywać materiały z nimi związane. Twoje dane będą przetwarzane w celu weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz w celu dalszego kontaktu z Tobą, umożliwienia Tobie wzięcia udziału w Webinarze oraz przesyłania informacji podsumowujących. W związku z powyższym przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia oraz do ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również sprzeciwić się dalszemu przetwarzaniu Twoich danych – będzie to jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Webinarze (a po tym dniu – z otrzymywania dalszych informacji na jego temat). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się tutaj.