Logo

Agent nieruchomości na Tik Toku – jak tworzyć angażujące treści?

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Dawid Świstek

Przedsiębiorca, Trener Wystąpień Publicznych, Doradca Biznesowy.

Jeden z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych mówców w Polsce. Łącząc swoją praktyczną wiedzę z wyjątkową autentycznością, stworzył kilkanaście autorskich programów szkoleniowych, z których skorzystało już ponad 90000 osób. Od 10 lat pomaga ludziom i organizacjom realizować wyznaczone cele, specjalizując się w trzech obszarach: wystąpienia publiczne, sprzedaż, perswazja i komunikacja.

Jest autorem dwóch książek oraz twórcą internetowym, którego w social mediach obserwuję ponad 400.000 osób, a jego materiały zostały wyświetlone w milionowych zasięgach.

Prywatnie szczęśliwy mężczyzna, który bezgranicznie wierzy, iż świadomość jest większym zasobem, niż kolekcja suchej wiedzy, dlatego w swoich szkoleniach i wystąpieniach poza warstwą merytoryczną, wykorzystuje też głęboką pracę mentalną, która pomaga osiągać uczestnikom potężne rezultaty.
Klikając w przycisk Rejestruj, potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną oraz akceptuję jej treść. Administratorem Twoich danych osobowych, które podajesz w powyższym formularzu, jest Grupa OLX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne, aby zgłosić chęć udziału w Webinarze oraz otrzymywać materiały z nimi związane. Twoje dane będą przetwarzane w celu weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz w celu dalszego kontaktu z Tobą, umożliwienia Tobie wzięcia udziału w Webinarze oraz przesyłania informacji podsumowujących. W związku z powyższym przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia oraz do ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również sprzeciwić się dalszemu przetwarzaniu Twoich danych – będzie to jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Webinarze (a po tym dniu – z otrzymywania dalszych informacji na jego temat). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się tutaj.